Дати виїздів по вихідних (ПТ-СБ-НД) ▬ ЩОТИЖНЯ

Збір та виїзд з м.Хмельницького о 6.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

Надвеселий тур для тих, хто хоче відвести душу на вихідних, подихати свіжим карпатським повітрям, добряче наїстись і напитись, від душі посміятись, поспілкуватись із файними хлопами і дівками, купити самогонки додому або подарунки для тещі). Максимально легка атмосфера, +накачані м’язи від сміху та задоволене обличчя на роботі в понеділок ранком гарантовані!

1 ДЕНЬ 

Чернівці

Чернівці по праву є одним із найкрасивіших міст України і Східної Європи, це так званий “український Париж”, в якому переплелося багато народів і культур. Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, давні унікальні храми, музей старе село та сама архітектура міста не залишить вас байдужим!

Прогулянка містом

Сніданок, “по 50” (за бажанням))

 

 ГК Мігово

Гірськолижний курорт, де можна за бажанням покататись на санях, лижах, сноутюбінгах, ковзанах…, а також буковинський глінтвейн, смачні страви та настоянки.

 

Частування гуцульських настоянок.

Поселення, вечеря (шашлик, сауна, чани за бажанням, і ще раз настоянки!).

 

2 ДЕНЬ 

Сніданок, опохмелювальні процедури

Верховина —найвисокогірніший район українських Карпат з неймовірно-казковими краєвидами

Колоритне представлення культури, гуцульського побуту та музичних інструментів у Кумлика

  • Матеріали збиралися протягом 30 років — це предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. На особливу увагу заслуговує колекція музичних інструментів, серед яких: скрипки (в тому числі скрипки-довбанки і прямокутна скрипка), цимбали,коза, дримби, трембіти, роги та багато інших.

Колиба з національною гуцульською кухнею та настоянками і знову “по 50”.

Гуцульське мольфарство. Замовляння на добро.

Саме тут можна довідатись про боротьбу гуцулів з духами, про способи ведення цієї боротьби, про магічні знаки та предмети, про людей з надприродними властивостями, про магію, як одну зі складових культури гуцулів.

Прогулянка на кінних санях або верхи у місця, де відкриваються чудові пейзажі для фотосесії (лежачи в сніговому заметі) + карпатські настоянки на травах.

 

СИРОВАРНЯ

В музеї «Хата-стая» весь процес можна побачити на власні очі та долучитися до роботи власними руками, щоб наприкінці екскурсії продегустувати сир власного виробництва та інші страви гуцульської кухні і домашній самогон.

Вечеря (шашлик, сауна, чани за бажанням і звичайно настоянки)

 

3 ДЕНЬ 

Сніданок, такий як вчора

 КОСІВ

м. Косів – це місто ще називають «Ворота Карпат», а також столицею декоративно-ужиткового мистецтва України

 

До майстрів ліжникарства,

де ви зможете побачити виготовлення ліжників.

Ліжник — це ткане вовняне покривало з двохсторонньою ворсовою поверхнею. Сировиною для його виготовлення є овеча шерсть, а оскільки гуцули займалися вівчарством, то вироби з вовни, зокрема ліжники були в кожній гуцульській оселі і використовувались для домашнього вжитку.  Кожна дівчина з дитинства переймала секрети ліжникарського ремесла, які передаються з покоління в покоління.

 

Результат пошуку зображень за запитом "ліжники фото"

Форельне господарство + гуцульська медовуха

де ви зможете порибалити, а також поласувати рибкою. яку нам приготують за найкращими гуцульськими рецептами, а також пригостять смачним баношем, білими грибами, узваром.

  

17.00 Виїзд додому (якщо водій залишився тверезим)

Вартість 1100 грн (проїзд, проживання). Харчування: 300 грн (2 сніданки/2 вечері).

У ціну входять усі трансфери, проживання, два сніданки, дві вечері, винос і заніс тіла в автобус (один раз, наступні платні).

Екскурсійні та вхідні квитки оплочуються окремо.

Телефонуйте, пишіть, заходьте!

 уточнюйте за тел.0985594300, 0676998791.

 Приєднуйтесь до групи ЕКО-ТУР у ФЕЙСБУЦІ!

Турагенство пропонує подарункові сертифікати на 1,2,3-х денні поїздки, які  будуть  найоригінальнішим подарунком  Вашим рідним, близьким та коханим!!!Еко-тур Лопатюк, Карпати, куди поїхати на вихідні, туристичні фірми Хмельницького, турфірми Хмельницького, чани