Збір та виїзд з м.Хмельницького  о 4.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

 8.30 год — приїзд, отримання у прокат лижного спорядження та абонементів

(обов’язково мати з собою паспорт для застави)

Мигово розташоване на висоті 500 м над рівнем моря біля підніжжя мальовничих вершин Буковинських Карпат – Кичера та Стіжок (800 м. над рівнем моря). Неподалік знаходиться урочище Солонець, яке відоме своїми лікувальним джерелами мінеральних вод, а також високогірне озеро Майдан та швидкоплинна, чиста як сльоза, гірська річка Мигівка, що створюють неповторний колорит карпатської краси, якою ви зможете насолодитись, відвідавши цей куточок Карпат.

Вигідно відрізняє туристичний комплекс і те, що з одного боку він розташований поміж горами, а з іншого знаходиться на відстані лише 60 км від обласного центру Чернівців.

До особливостей ГТК Мигово можна віднести:

• компактність, оскільки середня відстань між готелями, закладами харчування та іншими об’єктами інфраструктури складає не більше 150 м.

• безпечність, оскільки близько розташований обласний центр (лікарні, служби МНС, тощо).

• доступність по вартості харчування, оскільки на території комплексу постійно діють як ресторани так і їдальні та піцерія.

 

До 17.00 год — відпочинок, катання на  лижах, сноубордах, ковзанах, сноутюбінгах

17.30 год— виїзд додому

Вартість поїздки — 450 грн

( проїзд, страхування)

 Телефонуйте, пишіть, заходьте!

Тел. 0985594300, 0981050557, 0676998791.

 Приєднуйтесь до групи ЕКО-ТУР у ФЕЙСБУЦІ!

 Турагенство пропонує подарункові сертифікати на поїздки в Карпати, які  можуть стати гарним подарунком до зимових свят Вашим рідним та коханим!!!Список міток порожній