Карпати 3 дні.

Дата туру:  3-4-5 січня 2019р.

 «ЗИМОВИЙ КОЛАЖ»

Збір та виїзд з м.Хмельницького о 6.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

1 день

 Яремча 

У цьому невеликому містечку чудово поєднується чарівна природа і справжній гуцульський колорит. Відпочинок у Яремча залишає незабутні враження та підходить для людей будь-якого віку!

Результат пошуку зображень за запитом "вольєрне господарство яремче зима"

Вольєрне господарство

Відвідаємо вольєрне господарство, яке знаходиться в Карпатському національному природному парку, де є: олені,косулі, дикі кабани.

Результат пошуку зображень за запитом "вольєрне господарство яремче зима"

 

Пов’язане зображення

Водоспад Пробій та сувенірний ринок,

 де ви зможете помилуватись витвором природи — саме так можна назвати течію гірської річки та придбати на згадку вироби  найкращих гуцульський майстрів.

 
Результат пошуку зображень за запитом "вольєрне господарство яремче зима"
 

Гуцульська кухня та гуцульські настоянки

Стежка Довбуша

Результат пошуку зображень за запитом "стежка довбуша яремче зима"

Народ високо цінував Олексу Довбуша, тому склав про нього багато легенд: про незліченні скарби Олекси, таємниці його сил, історії кохання, снів; пісень, переказів, оповідань, поем. Олекса Довбуш став символом мужності, чесності й нескореності також серед Галичан, жителів Буковини та Закарпаття.  

Пов’язане зображення

«Стежка Довбуша» – таємнича місцевість, яка всіх зацікавлює, інтригує.Вона повільно підіймається горою Маковицею, блукаючи буково-ялівцево-смерековим лісом. Кажуть, колись тут переховувались опришки зі своїм звитяжним ватажком. Хто знає, може поміж цього каміння й справді сховане золото самого Довбуша?

Поселення у номерах зі зручностями (душ, туалет в номері) смт. Яблуниця або м. Яремче

Смачна гуцульська вечеря. 

Вільний час (сауна, шашлики…).

2 день

Сніданок.

ГК БУКОВЕЛЬ

Оглядова екскурсія на канатно-крісельному підйомнику-гуцульський глінтвейн— катання на лижах, санях, сноубордах, ковзанах, cноутюбінгах…

Музей перевернутий будинок

Люди звикли будувати будинки дахом догори, але одного разу комусь захотілось різноманітності. Сучасні архітектори все частіше намагаються розбавити сірий урбанізм оригінальними спорудами.По всьому світу зустрічаються незвичайні житла: крихітні, довгі, тонкі… Існують будинки, які не підкоряються звичним для нас законам фізики. Тут можна спати на стелі і дивитися на світ догори ногами. Саме такий будинок ми пропонуємо подивитись.

 

Микуличенська пивоварня «Гуцульське пиво»

Пивоварня “МИКУЛИЧИН” є одним з визначних об’єктів Яремчанщини. Не рекламуючи себе пивоварня мимовільно стала своєрідною візитівкою села Микуличин. А “Гуцульське” пиво демонструє майстерність гуцулів в натуральній, екологічно чистій, автентичній кухні. Правда це ще не все. Фірмовий магазин пивоварні не обмежився сортиментом запропонованої продукції. Відвідувачі можуть придбати і другі натуральні продукти: мед карпатський, будз полонинський, вурда, бринза, козиний сир та інша сиромолочна продуція, виготовлена по гуцульській технології. Власник пивоварні розробляє план з використання пива, та його складових у оздоровленні. Зокрема розробляється та втілюється в життя програма пивотерапії.

Результат пошуку зображень за запитом "гуцульське пивоварня зима"

Водоспад Гук

Женецький Гук – доволі молодий водоспад. Він утворився внаслідок повені у повоєнні роки. Вода в ньому спадає з висоти 15 метрів. Взимку Гук частково замерзає, а скелі вкриваються філігранним льодом, під яким все ще тече вода. На сонці лід виблискує, наче справжній кришталь. Назву водоспаду дали місцеві жителі через гучність падіння води.

Результат пошуку зображень за запитом "водоспад гук зима"

19.30 год — смачна колоритна вечеря. Вільний час (сауна, шашлики…).

3 ДЕНЬ

Сніданок.

 

смт. Ворохта

Селищу Ворохта судилось стати хранителем унікального залізничного кам’яного моста — віадука. Віадук у Ворохті є складовою частиною грандіозного задуму австро-угорського уряду, за яким Адріатичне море планувалося з’єднати з Чорним залізничним полотном. Диво інженерної думки, титанічні зусилля будівельників, економічні сподівання королівських династій в минулому на сьогоднішній день стали музеєм під відкритим небом.

Пов’язане зображення

 

– гірськолижні трампліни та канатно-крісельний підйомник

Тут є комплекс чотирьох трамплінів, вони штучно покриті і діють круглий рік. Завдяки цьому Ворохта – один з основних центрів, де готують національні команди з біатлону, лижних гонок та стрибків з трампліну.
Результат пошуку зображень за запитом "ворохта зима"

— сувенірний ринок

Пов’язане зображення

Верховина

 — найвисокогірніший район українських Карпат з неймовірно-казковими краєвидами.

Результат пошуку зображень за запитом "хата в горах зима"

      

Колиба з національною гуцульською кухнею та настоянками.

Результат пошуку зображень за запитом "яремче колиба"

Гуцульське мольфарство. Замовляння на добро.

Саме тут можна довідатись про боротьбу гуцулів з духами, про способи ведення цієї боротьби, про магічні знаки та предмети, про людей з надприродними властивостями, про магію, як одну зі складових культури гуцулів.Музей відкритий 7 липня 2015 р.

Пов’язане зображення

Експозиція створена для презентації діяльності гуцульських чародіїв — мольфарів. Зокрема експонується інвентарій, який використовують цілителі для створення зілля чи замовляння, щоби допомогти людям. У музеї можна ознайомитися з практикою двох найсильніших мольфарів — Андрія Атаманюка (Ґоя) та Михайла Нечая.

Прогулянка на кінних санях або верхи, де відкриваються чудові пейзажі для фотосесії.

Гуцульські вечорниці

Відтворення гуцульських забав із запальними танцями та співами. Веселі ігри. Мольфарські заговори. Частування.  Море позитиву, енергії та веселої гуцульської пісні.

Результат пошуку зображень за запитом "uewekmcmrs dtxjhybws"

Пов’язане зображення

 Форельне господарство (вилов форелі, яку вам зразу приготують)

де ви зможете порибалити, а також поласувати рибкою, яку нам приготують за найкращими гуцульськими рецептами, а також пригостять смачним баношем, білими грибами, узваром і медовухою!

▬ Обід

 

17.00 год —  Виїзд додому.

Вартість:1700 грн (проїзд, проживання, страхування). 

Харчування: 300 грн (2 сніданки/2 вечері).

Телефонуйте, пишіть, заходьте!

Тел. 0985594300, 0676998791.

 Приєднуйтесь в соцмережах до групи ЕКО-ТУР у ФЕЙСБУЦІ!Буковель, вихідні в Карпатах, дитячі поїздки, ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, Закарпаття, Карпати, Карпати взимку, Карпати з Хмельницького, новий Рік в Карпатах, туристичні фірми Хмельницького, турфірми Хмельницького, форель, Яремча