Закарпаття 3 дні.

Дати туру:  3-4-5 січня 2019р.

 «НОВОРІЧНЕ  ЗАКАРПАТТЯ»

Виїзд з м. Хмельницького о 6.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

1 день

11.30  –  приїзд на екскурсію в м. Львів

– екскурсія  Старим містом з екскурсоводом

Результат пошуку зображень за запитом "львів зима"

– вільний час

▬ обід (за бажанням можна відвідати відомий ресторан-кнайпу “Криївку”)

Заклад оздоблений у вигляді польової криївки УПА, знаходиться у підвалі одного з будинків за адресою площа Ринок, 14 (Кам’яниця Венеційська). Кухня — українська, польова. Страви подають у військовому посуді. У ресторані є такі атракції, як тир та вільне користування зброєю. Традиція входу до закладу передбачає знання гасла-пароля Слава Україні – Героям слава, не назвавши який не можна потрапити всередину та перевірку чаркою медовухи для тих, хто старший 21 року.

16.00  – виїзд зі Львову

19.30  – поселення у гуцульських котеджах

20.00  – смачна вечеря.

Вільний час (прогулянка, сауна, шашлики…).

 

 

2 день

8.30  – ситний сніданок

 Замок Паланок

Замок Паланок – перлина Мукачево, унікальний зразок середньовічної архітектури XIV—XVII століть з поєднанням різних стилів. За переказами,гора, на якій стоїть замок, насипана руками народу, що терпів важку працю та муки, навколо замку був викопаний водяний рів, укріплений дубовим частоколом – паланком. Від нього і походить сучасна назва замку.

Пов’язане зображення

Термальні басейни Косино або Берегово.

Косино. Термальні басейни

Основною особливістю термальних вод Косино є привабливе розміщення на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани. В Україні цей шлейф охоплює Закарпаття, в тому числі Виноградівський і Берегівський райони.

Результат пошуку зображень за запитом "косино зима"

За своїм хімічним складом термальна вода багата на залізо, масова концентрація якого становить 1,62 (г/дм3), натрій, калій, фтор, цинк та інші мікроелементи. Кислотно – лужний баланс рН 6,08. А загальна мінералізація води становить 8,5 – 11,00 г/дм3.

Результат пошуку зображень за запитом "косино зима"

За даними бальнеологічного висновку, ця вода придатна для зовнішнього застосування при захворюваннях опорно – рухового апарату, серцево – судинної системи, периферичної нервової системи, периферичних судин та біліарної системи.

Термальні води Берегово

У мальовничому куточку Закарпаття розташувалося місто Берегово. Це місто прославилось унікальними термальними лікувальними водами високої мінералізації (аналоги відповідної води є тільки в чотирьох куточках світу – Сахалін, Нова Зеландія, Ісландія і на Берегівщині) За часів Радянського Союзу на території Берегівського родовища термальних вод були розроблені і досліджені кілька свердловин .

Результат пошуку зображень за запитом "берегово жайворонок зима"

Нещодавно на одну з цих свердловин Товариство «Жайворонок-Пачірта» отримало спеціальний дозвіл на користування надрами та побудувало оздоровчий басейн закритого типу європейського рівня.

Результат пошуку зображень за запитом "берегово жайворонок зима"

Над басейном, на другому поверсі, знаходиться затишне кафе, де можна випити запашну каву, гарячі і прохолодні напої  в перерві між купанням.

 

Дегустація вина.

Вечеря. Вільний час (сауна, шашлики…).

3 день

9.00 – сніданок,  виселення з котеджів

10.00  –  виїзд на Боржавські полонини

– катання на канатно-крісельному підйомнику

– катання на лижах, санях, сноубордах

– водоспад Шипіт Карпат

На північних схилах Полонини Боржави, там, де височіє гора Гемба, серед крутих скель та лісів причаївся водоспад Шипіт. Іноді тільки несамовитий рев води може підказати, що поблизу є потік з мальовничим водограєм.

Шипіт — один з найкрасивіших водоспадів України. Навколо нього ліс, прохолода і тиша. Шумить «Шипіт», струмені води зриваються з 14-метрової висоти декілька каскадів і красиві бризки розсіюються хмарою крапель.

Результат пошуку зображень за запитом "шипіт зима"

16.00 – виїзд додому.

Вартість: 1900 грн (проїзд, проживання, страхування). 

Харчування: 300 грн (2 сніданки/2 вечері).

Телефонуйте, пишіть, заходьте!

Тел. 0985594300, 0676998791, 0981050557.

 Приєднуйтесь в соцмережах до групи ЕКО-ТУР у ФЕЙСБУЦІ!Берегово, ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, Закарпаття, замок Сент Міклош, зима в Закарпаттф, катання на лижах, куди поїхати на вихідні, Львів, Мукачево, Новий рік в Закарпатті, романтична подорож, студентські поїздки, Термальні басейни, туристичні фірми Хмельницького, турфірми Хмельницького