Різдво в Карпатах 6-7-8 січня 2018р

 

 Виїзд о 6.00 год в п’ятницю з м. Хмельницького від Будинку побуту (зупинка Юність)

1 ДЕНЬ

 Яремча

У цьому невеликому містечку чудово поєднується чарівна природа і справжній гуцульський колорит. Відпочинок у Яремча залишає незабутні враження та підходить для людей будь-якого віку!

Вольєрне господарство

Відвідаємо вольєрне господарство, яке знаходиться в Карпатському національному природному парку, де є: олені,козулі, дикі кабани.

Водоспад Пробій та сувенірний ринок,

 де ви зможете помилуватись витвором природи — саме так можна назвати течію гірської річки та придбати на згадку вироби  найкращих гуцульський майстрів.

Гуцульська кухня та гуцульські настоянки

 

Стежка Довбуша

Народ високо цінував Олексу Довбуша, тому склав про нього багато легенд: про незліченні скарби Олекси, таємниці його сил, історії кохання, снів; пісень, переказів, оповідань, поем. Олекса Довбуш став символом мужності, чесності й нескореності також серед Галичан, жителів Буковини та Закарпаття.  «Стежка Довбуша» – таємнича місцевість, яка всіх зацікавлює, інтригує.Вона повільно підіймається горою Маковицею, блукаючи буково-ялівцево-смерековим лісом. Кажуть, колись тут переховувались опришки зі своїм звитяжним ватажком. Хто знає, може поміж цього каміння й справді сховане золото самого Довбуша?Поселення.

19.00 год- Святкова вечеря. Коляда.

Вільний час (сауна, шашлики…).

Бажаючі кататися на лижах на  другий день отримують в прокат гірськолижне спорядження та абонементи(при собі мати документ для застави).

2 ДЕНЬ

7.30 год — ситний  сніданок.

8.00 год —  виїзд на ГК Буковель.

ГК БУКОВЕЛЬ

— оглядова екскурсія на канатно-крісельному підйомнику-гуцульський глінтвейн— катання на лижах, санях, сноубордах, ковзанах, cноутюбінгах…

 

Музей перевернутий будинок

Люди звикли будувати будинки дахом догори, але одного разу комусь захотілось різноманітності. Сучасні архітектори все частіше намагаються розбавити сірий урбанізм оригінальними спорудами.По всьому світу зустрічаються незвичайні житла: крихітні, довгі, тонкі… Існують будинки, які не підкоряються звичним для нас законам фізики. Тут можна спати на стелі і дивитися на світ догори ногами. Саме такий будинок ми пропонуємо подивитись.

смт. Ворохта

Пов’язане зображення

 

  • — гірськолижні трампліни та канатно-крісельний підйомник

  • — сувенірний ринок

19.30 год — смачна колоритна вечеря.Вільний час (сауна, шашлики…).

3 ДЕНЬ

9.00 год — ситний сніданок.

9.30 год  — виселення з готелю.

  Верховина

 — найвисокогірніший район українських Карпат з неймовірно-казковими краєвидами.

       Колоритне представлення культури, гуцульського побуту та музичних інструментів у Кумлик

  • Музей організований на початку 2000-х років. Матеріали збиралися протягом 30 років — це предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато іншого, що дає уявлення про життя гуцулів. На особливу увагу заслуговує колекція музичних інструментів, серед яких: скрипки (в тому числі скрипки-довбанки і прямокутна скрипка), цимбали,коза, дримби, трембіти, роги та багато інших.

  • Прогулянка на кінних санях або верхи, де відкриваються чудові пейзажі для фотосесії.

  • Колиба з національною гуцульською кухнею та настоянками.

  • Гуцульське мольфарство. Замовляння на добро.

    Саме тут можна довідатись про боротьбу гуцулів з духами, про способи ведення цієї боротьби, про магічні знаки та предмети, про людей з надприродними властивостями, про магію, як одну зі складових культури гуцулів.Музей відкритий 7 липня 2015 р. Експозиція створена для презентації діяльності гуцульських чародіїв — мольфарів. Зокрема експонується інвентарій, який використовують цілителі для створення зілля чи замовляння, щоби допомогти людям. У музеї можна ознайомитися з практикою двох найсильніших мольфарів — Андрія Атаманюка (Ґоя) та Михайла Нечая.

 Форельне господарство (вилов форелі, яку вам зразу приготують)

16.00 –  виїзд додому.

Вартість поїздки 1750 грн – проїзд, проживання, страхування, 2-х р. харчування + святкова вечеря

 

Телефонуйте, пишіть, заходьте!

Тел. 0985594300, 0676998791.

 Приєднуйтесь в соцмережах до групи ЕКО-ТУР у ФЕЙСБУЦІ!Буковель, вихідні в Карпатах, ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, зима в Карпатах, куди поїхати на вихідні, Різдво в Карпатах, романтична подорож, туристичні фірми Хмельницького, турфірми Хмельницького