Збір та виїзд з м.Хмельницького о 5.45-6.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність)

1 ДЕНЬ

Коломия. Музей Писанки

Музей збудовано в 2000 році в м.Коломия. Центральна частина музею має форму писанки висотою 14 метрів. Це єдиний у світі музей писанкового розпису…

Унікальність Музею не лише в тому, що його виконано у формі яйця, висота якого становить 14 метрів, діаметр — 10. Приміщення виготовлене повністю з кольорового скла, загальна площа вітражу становить понад 600 квадратних метрів. До речі, воно не має даху! Зовнішнє оздоблення виконано у тривимірному просторі.

Зараз музей володіє колекцією понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України (Тернопільської, Львівської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Одеської), а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції, та Індії. Деякі експонати були виготовлені ще на межі ХІХ-ХХ століть.

Музей Гуцульщини

Колекційні збірки музею нараховують понад 30000 експонатів, які представляють собою цінні й рідкісні твори народного мистецтва Гуцульського регіону Захiдної України. У фондовому збереженні предмети трипільської культури, датовані III – IV тисячоліттям до н.е.
Основний профіль музею – народне мистецтво гуцулів і покутян ХVІІ – ХХ ст.

с.Шешори. Водоспад Гук

це водоспад на річці Пістинька, у межах села Шешори. Висота падіння води становить близько 4—5 метрів.За теплої погоди на водоспаді багато відпочиваючих.

с.Пістинь 

Церква Успіння Пресвятої Богородиці

 

  Цікаво, що святиня відділена від села досить глибоким яром ріки Пістиньки, подекуди з прямовисними скельними стінами.Через яр збудовано довгу висячу кладку. З обох берегів — від села і від церкви — до кладки провадять широкі і зручні сходи. Але під час похоронів перенести труну з померлим по вузькій кладці практично неможливо. Саме тому селяни збудували висячу переправу для перевезення труни з одного берега на інший.

Маєток Святого Миколая

У мальовничому куточку Карпат мешкає справжнісінький Святий Миколай. Ознайомитися з його житлом може кожен охочий малюк, котрий добре себе поводив протягом року. Окрім кімнат, де, власне, Святий Миколай проводить майже увесь свій вільний час, тут можна відвідати безліч майстер-класів та навчитися різьбити із дерева, робити новорічні іграшки і т.д. Саме тут можна нарешті доторкнутися до казки.

 

Поселення в затишних гуцульських котеджах.

Вечеря.

2 ДЕНЬ

Смачний сніданок.

Косів

Терношорська Лада

Подорож до «Терношорського Святилища»,  або  «ЛАДИ», що розташоване поблизу присілка  села Снідавки Косівського району Івано-Франківської області.

Кам’яний образ богині Лади, яку наші пращури називали Великою Матір’ю, має висоту 10.4 м, з них 2.4 м  становить голова.Статуя  зображає вагітну жінку в точній відповідності з описаним вище каноном Великої Матері, тому у фігури немає обличчя, зате чітко окреслені груди, спина та права рука, розташована між грудьми і животом. Статуя зроблена з розрахунку, що на неї дивитимуться знизу. Загальна її вага сягає 100 тонн.Ще з давніх часів люди поклонялись цій богині. У кожному будинку зберігалась маленька статуетка Великої Матері, яка охороняла будинок від усього поганого, приносила щастя, а головне – сприяла вагітності та народженню дітей.У наш час вже багато людей переконались, що Богиня Лада володіє незвичайною силою. 

Похід на гору Писаний камінь

На вершині гори височить гігантська кам’яна скеля із загадковими жертовними криницями і численними вирізьбленими написами і знаками.

За повір’ями, місце, де знаходиться Писаний Камінь, сповнене таємниць. Легенда стверджує, що цей камінь не що інше, як священна могила короля титанів з племені карпів, від яких і пішла назва «Карпати».

І сьогодні на ньому можна побачити древні знаки та символи, які використовуються у гуцульських орнаментах…

За іншим повір’ям, місце Писаного Каменя є стародавнім язичницьким святилищем, де в сиву давнину палав священний вогонь. І, подейкують, на цьому місці проходять сильні енергетичні потоки…

Виїзд додому.

Вартість поїздки – _ грн (проїзд, страхування, проживання).

Харчування за домовленістю – _ грн.

 

Для збірних груп дітей та студентів ціни на поїздки дешевші

(див.рубрику Перелік маршрутів для організованих груп дітей та студентів) ,

уточнюйте за тел.0985594300, 0676998791.

Екскурсійний збір та вхідні квитки  квитки оплочуються окремо.Буковель, Вихідні, вихідні в Карпатах, водоспад Гук, дитячі поїздки, ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, Закарпаття, Карпати, Коломия.Косів, корпоратив, Маєток Святого Миколая, Манявський скит, музей Гуцульщини, музуй Писанки, обряди гуцулів, паломництво церква храм святиня зарваниця тур, Писаний камінь, Пістинь, ПП Лопатюк, романтична подорож, студентські поїздки, Терношорська Лада, туристичні фірми Хмельницького, турфірми Хмельницького, Церква Успіння Пресвятої Богородиці, шешори