Виїзд з Хмельницького о 4 год.

Клавдіївська фабрика ялинковиих прикрас

продовжує традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть. Заснована в 1948 році, фабрика з невеликої мануфактури, яка обробляла скло для медичних потреб, перетворилася на найбільшого виробника новорічної продукції в Східній Європі.

Відвідавши унікальну екскурсію по Клавдієвській фабриці, ви пройдете декілька станцій:

Склодувний цех. Саме тут зі скляної колби народжується новорічна іграшка. Скло нагрівається до 600 градусів і вправні склодуви видувають іграшки різноманітних форм і розмірів. Неймовірно!

Серебрільний цех. Досвічений майстер покаже вам, як за допомогою спеціального розчину прозорі ялинкові іграшки набувають дзеркальний колір. Майстерно!

Художній цех. Тут ви побачите, як на іграшки наносяться різноманітні малюнки і мотиви. Талановиті художниці з радістю покажуть вам секрети і особливості своєї техніки розпису. Неповторно!

Музей ялинкових іграшок. Перший на Україні музей ялинкових іграшок з усього світу! Тільки тут представлені кращі досягнення найбільших фабрик світу! Музей складається з трьох залів: старовинна і сучасна іграшка, казкове місто в мініатюрі і унікальний “Ермітаж”.

Чарівна кімната з сюрпризом. Новорічний настрій і незабутні спогади!

Пошта Діда Мороза. Затишна хатинка з видом на чудовий гірський краєвид. Тут можна придбати сувенірну листівку з печатками Пошти Діда Мороза і фабрики і сфотографуватися на пам’ять.

Супермаркет ялинкових іграшок. Це завершальна станція екскурсії по Клавдієвській фабриці ялинкових прикрас. Тут ви зможете придбати ялинкові іграшки  фабрики. Кращі ціни, якість і асортимент порадують кожного покупця!

+ МАЙСТЕР-КЛАС по виготовленню новорічних прикрас.

Київ

(прогулянка містом, McDonalds, Хрещатик, Києво-Печерська Лавра, музей Великої Вітчизняної війни – екскурсійні об’єкти можуть змінюватись, доповнюватись за Вашими побажаннями)

 

Замовлення поїздки просимо робити завчасно, у зв’язку з необхідністю наперед замовити екскурсії.

Вартість 530 грн (проїзд, страхування)

Екскурсія по Клавдієвській фабриці 400 грн/ з групи

МАЙСТЕР-КЛАС по виготовленню новорічних прикрас 70 грн/з особи (за бажанням).

*Вартість розрахована на організовану групу дітей 17-19+1 керівник, 32-36+2 керівники, 40-46-52+2 керівники.ЕКО-ТУР, Еко-тур Лопатюк, Київ, корпоратив, куди поїхати на вихідні, новорічна ялинка, поїздки для школярів, романтична подорож, студентські поїздки, туристичні фірми Хмельницького, фабрика ялинкових прикрас. Клавдієво

ekotur.com.ua

Напишіть Ваше запитання або зателефонуйте: 067 6998791