Про нас

Ми знаходимось за адресою:

м.Хмельницький,

пр-т.Миру,69, ТЦ”Ріко”, оф.203

м.Кам`янець-Подільський,

пр-т.Грушевського,46, оф.415

Раді вітати Вас на сторінці нашої турагенції!

Ні для кого не секрет, що найбільшим досягненням компанії, що працює в сфері послуг, є довіра та вдячність наших клієнтів.

Наша мета – стовідсоткове задоволення туриста нашою роботою! Наш девіз – відпочинок доступний кожному!

 Якщо Вам потрібна кваліфікована допомога в організації свого відпочинку, ми – найкращі порадники вишуканої відпустки за доступну ціну.
Туристичне агентство “ЕКО-ТУР” – це саме Ваш провідник у сучасному світі туризму і мандрівок,  туристичне агенство, яке рекомендують друзям! Ми дбаємо про те, щоб відгуки про нашу роботу залишались завжди позитивними, а Ваш відпочинок приніс Вам незабутню насолоду.  “ЕКО-ТУР” – туристичне агентство, яке старається удосконалюватись і враховувати всі сучасні тенденції розвитку туризму як в Україні, так і за кордоном.

Туристична агенція “ЕКО-ТУР” – це агенція, яка стабільно та якісно надає туристичні послуги на протязі багатьох років. Разом з нами Ви можете здійснити свої мрії, побувавши у найцікавіших містах України та отримати незабутні враження від побаченого. Завдяки нашій агенції Ви надійно та швидко сплануєте відпочинок, побачите та відкриєте для себе багато нового, адже, організатори компанії “ЕКО-ТУР” , завдяки досвіду, знають як зробити Вашу подорож цікавою, пізнавальною та незабутньою!!!

Наш успіх – довіра наших клієнтів! Ми пропонуємо туристичні поїздки по Україні як для приватних так і для корпоративних клієнтів. Допоможемо організувати подорож відповідно до Ваших побажань та можливостей, відкрити для Вас мальовничі куточки та незвідані горизонти нашої чудової батьківщини , познайомити з іншими культурами, звичаями, побутом…

Запрошуємо Вас подорожувати з нами, а також щиро дякуємо всім туристам, які стали нашими постійними клієнтами і вибрали нас своїм турагентством.

Ваш надійний партнер в світі подорожей та відпочинку  туристична агенція ЕКО-ТУР ФОП Лопатюк

З повагою Лопатюк Олександр Ілліч.